Elektrorecykling

 Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego to firma zajmująca się odbiorem i i recyklingiem zużytego sprzętu. Obsługujemy zarówno firmy jak i osoby fizyczne.

10 lat doświadczenia

 Istniejemy na rynku polskim od 2001 roku. W ciągu niemal 10 lat z małej rodzinnej firmy staliśmy się potentatem w naszej branży. Dzięki szkoleniom w najlepszych zakładach przetwarzania w Unii Europejskiej jesteśmy specjalistami w tematyce elektrorecyklingu. Nasza niezmienna oraz doświadczona kadra służy pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych z zagospodarowaniem zużytego sprzętu.

Indywidualne podejście do klienta

 Do wszystkich naszych kontrahentów podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania. Posiadamy własną, zróżnicowana flotę samochodową , dzięki której mamy możliwość realizacji przewozu ładunków o gabarytach od kilku kilogramów do nawet kilkudziesięciu ton. Staliśmy się specjalistami w niestandardowych odbiorach oraz w przygotowywaniu i przeprowadzaniu złożonych akcji załadunkowych na terenie całego kraju. Oferujemy dogodne warunki płatności, istnieje również możliwość negocjacji cen przy większych ilościach oraz dłuższej współpracy.

Wspólnie zadbajmy o naszą przyszłość.

Rocznie w Polsce tylko w gospodarstwach domowych powstaje ponad 106 milionów kg zużytego sprzętu, lecz tylko nieduży odsetek zostaje w odpowiedni sposób przetworzony. Korzystając z naszych usług możecie Państwo sami przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia otaczającego nas środowiska.